img

Deltaco Optisk fiberkabel

ST SC Duplex Multimodus 50/125

  • Forsendelse fra: 69 kr
Dette produkt er udgået og kan ikke bestilles
  • Varenummer
  • 5010600556
  • Prod. varenr.
  • STSC-62

Produktinformation

DELTACO fiberkabel, ST - SC, 50/125, OM3, duplex, multi mode, 2m

Datablad

Generelt
Version OM3
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 50/125
Type til venstrekontakt Han
Kontakttype venstre ST
Slibningstype venstre side UPC
Type til højrekontakt Han
Kontakttype højre SC
Slibningstype højre side UPC
Fiberoptiktype Multimodus
Farve
Farve Turkis
Mål og vægt
Længde 2 m
Service & Support
Service og Support Begrænset livtidsgaranti