Microconnect Optisk fiberkabel SC/UPC SC/UPC OM1 0.5m

Microconnect Optisk fiberkabel SC/UPC SC/UPC OM1 0.5m

159 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Kan sendes inden for 48 timer
Microconnect varenummer FIB2200005
Dustin varenummer 5010504400

Datablad

  • Højre forbindelsestype
    SC/UPC
  • Venstre forbindelsestype
    SC/UPC
  • Diameter af kore / belægning
    62,5 / 125 my
  • Overensstemmelsesstandarder
    OM1
  • Længde
    0.5 m
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer Optisk fiberkabel

Overskrift

Fabrikant
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptik
Fiberoptiktype
Multimodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype
SC/UPC
Han/hun venstre forbindelse
Han
Antal af venstre forbindelser
2
Højre forbindelsestype
SC/UPC
Han/hun højre forbindelse
Han
Antal af højre forbindelser
2
Diameter af kore / belægning
62,5 / 125 my
Overensstemmelsesstandarder
OM1
Antal fiber
2

Mål og vægt

Længde
0.5 m

Service & Support

Type
25 års garanti
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Andre kunder så også