HP Cisco

25 995 kr Ekskl. moms 805 krpr. måned (Delbetaling 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010498763
  • Prod. varenr.
  • 459006-B21

Produktinformation

The Cisco 10GBASE-SR module supports a link length of 26m on standard FDDI grade MMF. Using 2000 MHz km MMF (OM3), up to 300m link lengths are possible.

Datablad

Overskrift
Producent HP
Pakket kvantitet 1
Produktserie Cisco
Netværk og Kommunikation
Tilslutningsteknologi Kabling
Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
Ekspansion / Konnektivitet
Tilslutninger 1 x Ethernet 10GBase-SR
Generelt
Formfaktor Indstiksmodul
Netværkstype X2 transceiver modul
Netværk
Kabeltype Ethernet 10GBase-SR
General
Form Factor Plug-in module