img

Microconnect Optisk fiberkabel

LC LC Duplex Singlemodus 9/125

  • Forsendelse fra: 69 kr
Dette produkt er udgået og kan ikke bestilles
  • Varenummer
  • 5010471457
  • Prod. varenr.
  • LCAPC/LCAPC-7M

Produktinformation

Fiberkabel LC-LC, duplex, singlemode, 9/125, APC (Angle Polished 8°), 7 meter.

Datablad

Generelt
Version OS2
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 9/125
Type til venstrekontakt Han
Kontakttype venstre LC
Slibningstype venstre side APC
Type til højrekontakt Han
Kontakttype højre LC
Slibningstype højre side APC
Fiberoptiktype Singlemodus
Farve
Farve Gul
Mål og vægt
Længde 7 m
Service & Support
Service og Support Begrænset livtidsgaranti