HPE SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet
HPE SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet
HPE SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet
HPE SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet
HPE SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet

HPESFP+ transceiver modul10 Gigabit Ethernet

13.495 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Leasing fra 418 kr./mån. i 36 måneder
Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
Lignende produkter på lager
HPE varenummer J9151A
Dustin varenummer 5010461951

Datablad

  • Fabrikant
    Hewlett Packard Enterprise
  • Netværkskabeltype
    SFP+ transceiver modul
  • Dataforbindelsesprotokol
    10 Gigabit Ethernet
  • Kompatible åbninger
    1 x SFP+
  • Venstre forbindelsestype
    LC/UPC enkelttilstand
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer SFP+ transceiver modul

Generelt

Fabrikant
Hewlett Packard Enterprise
Produktlinje
Antal pakker
1
Netværkskabeltype
SFP+ transceiver modul

Kabel

Venstre forbindelsestype
LC/UPC enkelttilstand

SFP-modul

Model
Indstiksmodul
Kompatible åbninger
1 x SFP+
Forbindelsesteknologi
Kabling
Kabeltype
Ethernet 10GBase-LR
Maks. overføringsafstand
10,000 m
Overensstemmelsesstandarder
IEEE 802.3ae

Netværk

Dataforbindelsesprotokol
10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed
10 Gbps
Optisk bølgelængde
1310 nm

Hardwarespecifikation

Interface
1 x Ethernet 10GBase-LR - LC/UPC single-mode x 2
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. driftstemperatur
70 °C

Dimensioner og vægt

Bredde
1.4 cm
Dybde
5.6 cm
Højde
1.2 cm
Vægt
20 g
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Andre kunder så også