img

Deltaco Optisk fiberkabel

LC SC Duplex Multimodus 50/125

359 kr
  • Lagerstatus: Leveres inden for 2-4 dage.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010374333
  • Prod. varenr.
  • LCSC-515

Produktinformation

Fiberkabeloptik LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 15m

Datablad

Generelt
Kontakttype venstre LC
Højre forbindelsestype SC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptiktype Multimodus
Version OM2
Cladding 50/125
Polish left side UPC
Polish right side UPC
Type til venstrekontakt Han
Type til højrekontakt Han
Farve
Farve Orange
Service & Support
Service & Support Begrænset livtidsgaranti
Mål og vægt
Længde 15 m