HPE SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet
HPE SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet
HPE SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet
HPE SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet

HPE SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet

1.959 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Kan sendes omgående (1 på lager)
HPE varenummer 455883-B21
Dustin varenummer 5010372291

Datablad

  • Netværkskabeltype
    SFP+ transceiver modul
  • Dataforbindelsesprotokol
    10 Gigabit Ethernet
  • Kompatible åbninger
    1 x SFP+
  • Venstre forbindelsestype
    LC multimodus

Egenskaber

  • HP BladeSystem klasse c 10 Gb Small Form-Factor hot-plug option med kort rækkevidde
Produktet mangler beskrivelse.
HPE

HPE

Er det tid til at opgradere din virksomheds infrastruktur? Så lad Hewlett Packards og Dustins eksperter hjælpe dig med at finde den rette løsning.

Se mere fra HPE

Specifikationer SFP+ transceiver modul

Generelt

Fabrikant
Hewlett Packard Enterprise
Produktlinje
Antal pakker
1
Netværkskabeltype
SFP+ transceiver modul

Kabel

Venstre forbindelsestype
LC multimodus

SFP-modul

Model
Indstiksmodul
Kompatible åbninger
1 x SFP+
Forbindelsesteknologi
Kabling
Kabeltype
Ethernet 10GBase-SR
Maks. overføringsafstand
300 m

Netværk

Dataforbindelsesprotokol
10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed
10 Gbps

Hardwarespecifikation

Interface
1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode x 2
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Andre kunder så også