img
img
img

HPE SFP (mini-GBIC) transceiver modul

2 495 kr 77 krpr. måned (Delbetaling 36 måneder)
  • Forsendelse fra: 69 kr
Dette produkt er udgået og kan ikke bestilles
  • Varenummer
  • 5010369785
  • Prod. varenr.
  • J9099B

Produktinformation

This small form-factor pluggable (SFP) 100-megabit BX "downstream" transceiver provides 100Mbps full-duplex connectivity up to 10km on one strand of single mode fiber.

Datablad

Overskrift
Producent HP
Antal pakker 1
Produktserie HPE
Generelt
Netværk / Formfaktor Indstiksmodul
Netværk / Type SFP (mini-GBIC) transceiver modul
General
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 100Base-BX-D - LC
Netværk og Kommunikation
Tilslutningsteknologi Kabling
Dataforbindelsesprotokol Fast Ethernet
Dataoverførselshastighed 100 Mbps
Network & Communication
Data Link Protocol Fast Ethernet
Netværk
Kabeltype Ethernet 100Base-BX-D