Microconnect Optisk Fiberkabel ST/UPC LC/UPC OM1 3m

MicroconnectOptisk FiberkabelST/UPC LC/UPC OM1 3m

229 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Kan sendes omgående (1 på lager)
Microconnect varenummer FIB410003
Dustin varenummer 5010310116

Datablad

  • Højre forbindelsestype
    ST/UPC
  • Venstre forbindelsestype
    LC/UPC
  • Diameter af kore / belægning
    62,5 / 125 my
  • Overensstemmelsesstandarder
    OM1
  • Længde
    3 m
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer Optisk Fiberkabel

Overskrift

Fabrikant
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptik
Fiberoptiktype
Multimodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype
LC/UPC
Han/hun venstre forbindelse
Han
Antal af venstre forbindelser
2
Højre forbindelsestype
ST/UPC
Han/hun højre forbindelse
Han
Antal af højre forbindelser
2
Diameter af kore / belægning
62,5 / 125 my
Overensstemmelsesstandarder
OM1

Mål og vægt

Længde
3 m

Service & Support

Type
25 års garanti
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Andre kunder så også