img

Microconnect Optisk fiberkabel

SC, LC SC Duplex Multimodus 50/125

169 kr
  • Lagerstatus: Leveres inden for 2-4 dage.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010310080
  • Prod. varenr.
  • FIB4220005

Datablad

Generelt
Kontakttype venstre SC, LC
Højre forbindelsestype SC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptiktype Multimodus
Version OM3
Cladding 50/125
Polish left side PC
Polish right side PC
Type til venstrekontakt Han
Type til højrekontakt Han
Farve
Farve Akvamarin
Service & Support
Service & Support 25 års garanti
Mål og vægt
Længde 0.5 m