aI arrow-down-small arrow-down arrow-left-corner arrow-left-small arrow-left arrow-right-corner arrow-right-small arrow-right arrow-up-small arrow-up awards badge-employee bag button-click-2 button-click calendar-check calendar carrot cart-clock check-box check circle clock close cloud-2 cloud-safe clouds-download clouds-upload code coffee compact compare computer connect-network contact-user contact conversation credit-card delivery-2 delivery desk diploma doc docs document-license download easy-workplace education email-recieve email-send email equality event-micro fabric folder food gallery gaming gift globen graph hamburger headphones heart heart home idea image info-attention it key kitchen knowledge label laptop leaf list location log-in log-out lounge-zone man-woman market meeting-2 meeting meetings minus mouse network-wifi-2 network-wifi network office-2 office-3 office-4 office pen phone plus popover-arrow popover-edge-arrow presentation printer question report-doc report-numbers report-stats screen search security-2 security seminar-micro-2 seminar-micro server service services settings shopping-cart-2 shopping-cart-3 shopping-cart-4 shopping-cart-5 shopping-cart silent skip-left skip-right solution sound speech-bubble-2 speech-bubble star statistic-2 statistic stop storage switch-account tea-1 tea-2 time-ongoing tomato trash-bin travel upload user-minus user-plus user video-elearnings video-play-button weather-activitet workplace zoom-in zoom-out
Microconnect Optisk fiberkabel SC/APC SC/APC OS1 1m

Microconnect Optisk fiberkabel SC/APC SC/APC OS1 1m

218 kr.
Ekskl. moms
Forsendelse fra 69 kr.
Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
Begrænset antal:
Microconnect varenummer FIB881001
Dustin varenummer 5010309994

Datablad

  • Højre forbindelsestype
    SC/APC
  • Venstre forbindelsestype
    SC/APC
  • Diameter af kore / belægning
    9 / 125 micron
  • Overensstemmelsesstandarder
    OS1
  • Længde
    1 m

Hvor er specifikationen, tilbehøret og anmeldelserne?

Vi har flyttet lidt rundt på tingene. Specifikationen, tilbehøret og anmeldelserne finder du fremover under vores faner lidt længere oppe.

Specifikationer Optisk fiberkabel

Overskrift

Fabrikant
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptik
Fiberoptiktype
Singlemodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype
SC/APC
Han/hun venstre forbindelse
Han
Antal af venstre forbindelser
2
Højre forbindelsestype
SC/APC
Han/hun højre forbindelse
Han
Antal af højre forbindelser
2
Diameter af kore / belægning
9 / 125 micron
Overensstemmelsesstandarder
OS1

Diverse

Farve
Gul

Mål og vægt

Længde
1 m

Service & Support

Type
25 års garanti
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.