img

Deltaco Optisk fiberkabel

LC SC Duplex Multimodus 50/125

189 kr
  • Lagerstatus: Leveres inden for 2-4 dage.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010185898
  • Prod. varenr.
  • LCSC-51

Datablad

Generelt
Kontakttype venstre LC
Højre forbindelsestype SC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptiktype Multimodus
Version OM2
Cladding 50/125
Polish left side PC
Polish right side PC
Type til venstrekontakt Han
Type til højrekontakt Han
Farve
Farve Orange
Service & Support
Service & Support Begrænset livtidsgaranti
Mål og vægt
Længde 1 m