Bestil senest d. 19/12 for levering inden jul. Gælder varer på lager.

429,- Ekskl. moms
D-Link DMC 300SC
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype højre SC multi-mode
+10 på lager
729,- Ekskl. moms
img
D-Link DMC 515SC
Medieconverter til op til 15 km fiberafstand
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype højre SC SingleMode
1 på lager
795,- Ekskl. moms
img
Allied Telesis AT MC102XL
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype højre SC multi-mode
10 på lager
2 695,- 80 krpr. måned Ekskl. moms
img
Axis T8604 Media Converter Switch
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype højre SFP (mini-GBIC)
595,- Ekskl. moms
img
Etherwan Media Converter 10/100TX to 100BX-U SM-SC 20 km
  • Kontakttype venstre SC
  • Kontakttype højre RJ-45
189,- Ekskl. moms
img
1 109,- Ekskl. moms
img
Startech 10/100 Mbps SM Fiber Media Converter SC 30 km
  • Kontakttype venstre SC
  • Kontakttype højre RJ-45