Netværk
2 999,- 93 krpr. måned Ekskl. moms
Ubiquiti Amplifi High Density WiFi System Giver signal i hele hjemmet
  • Dataoverførselshastighed 5250 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n, 802.11ac
+10 på lager
1 029,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Amplifi High Density WiFi Router
  • Dataoverførselshastighed 1750 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
+10 på lager
3 499,- 109 krpr. måned Ekskl. moms
img
Zyxel USG60W
UTM/IPSec/SSL VPN firewall med Gigabit switch. 1 år UTM med i købet
  • Antal porte 4
  • Gennemstrømningshastighed 1000 *Mbit/s
  • Gennemstrømningshastighed VPN 100 *Mbit/s
  • Maks. IPsec Tunnels 10 st
2 på lager
4 995,- 155 krpr. måned Ekskl. moms
img
HPE 2530-24G Switch
Omkostningseffektiv switch
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Ja
6 495,- 201 krpr. måned Ekskl. moms
img
HPE 2530-48-PoE+ Switch
Suveræn fleksibilitet
  • Antal porte 48
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Ja
2 på lager
2 595,- 80 krpr. måned Ekskl. moms
img
HPE 2530-8G-POE+ Switch
Med PoE+ og Combo SFP
  • Antal porte 8
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Ja
3 på lager
3 219,- 100 krpr. måned Ekskl. moms
img
Zyxel ZyWALL 110
  • Antal porte 4
  • Gennemstrømningshastighed 1000 *Mbit/s
  • Gennemstrømningshastighed VPN 300 *Mbit/s
  • Maks. IPsec Tunnels 100 st
4 på lager
1 519,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti UnifiSwitch 8GE Ports POE 150W
Administreret PoE+-switch med SFP
  • Antal porte 8
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Nej
6 på lager
1 432,- Ekskl. moms
img
ASUS 4G-AC55u
Ultrahurtigt mobilt internet og WiFi
  • Mobilprotokol 2G, 3G, EDGE, 4G, GPRS
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
  • Dataoverførselshastighed 1167 Mbps
10 på lager
3 195,- 99 krpr. måned Ekskl. moms
img
Linksys Velop AC2200 2-Pcs
  • Dataoverførselshastighed 2200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
6 på lager
849,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi USG
  • Antal porte 3
  • Gennemstrømningshastighed 3000 *Mbit/s
  • Gennemstrømningshastighed VPN 0 *Mbit/s
  • Maks. IPsec Tunnels 0 st
+10 på lager
2 899,- 90 krpr. måned Ekskl. moms
img
Ubiquiti UniFi Switch US-24-250W
Robust performance
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Ja
+10 på lager
5 549,- 172 krpr. måned Ekskl. moms
img
Ubiquiti UniFi Switch US-48-500W
Fleksibilitet og høj kapacitet
  • Antal porte 48
  • SFP Standard SFP+, SFP
  • Blæser Ja
+10 på lager
1 360,- Ekskl. moms
img
Apple AirPort Extreme Base Station
Smart og brugervenlig basestation
  • Dataoverførselshastighed 1300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
+10 på lager
919,- Ekskl. moms
img
Zyxel LTE3301-Q222
3G/4G-router, 802.11n, Bridge mode
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n
+10 på lager
645,- Ekskl. moms
img
Linksys RE6500
Udvid den seneste generations wireless AC-signaler
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
+10 på lager
-10% 1 749,- Norm.pris 1 933 kr Ekskl. moms
img
Cisco Smart SG200-26
24 ports smartswitch
  • Antal porte 26
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Nej
5 på lager
2 999,- 93 krpr. måned Ekskl. moms
img
Zyxel GS1900-48HP
Smartswitch med 48 porte, livstidsgaranti og PoE+ med 170W-budget
  • Antal porte 48
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Ja
2 på lager
1 895,- Ekskl. moms
HPE 1920-24G Giv dit netværk struktur
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Ja
3 på lager
Nyhed 1 629,- Ekskl. moms
img
Synology RT2600ac
  • Dataoverførselshastighed 2530 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz / 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
1 på lager
919,- Ekskl. moms
img
Zyxel LTE3301-Q222
3G/4G-router, 802.11n, Bridge mode
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n
+10 på lager
-10% 1 749,- Norm.pris 1 933 kr Ekskl. moms
img
Cisco Smart SG200-26
24 ports smartswitch
  • Antal porte 26
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Nej
5 på lager
-17% 2 499,- Norm.pris 3 014 kr 77 krpr. måned Ekskl. moms
img
Cisco ASA 5505 Firewall Edition Bundle
Kombineret firewall, VPN og IPS i én enhed
  • Antal porte 8
  • Gennemstrømningshastighed 150 *Mbit/s
  • Gennemstrømningshastighed VPN 100 *Mbit/s
  • Maks. IPsec Tunnels 10 st
4 på lager
-15% 4 299,- Norm.pris 5 063 kr 133 krpr. måned Ekskl. moms
img
Cisco SG300-28PP
En miljøvenlig switch
  • Antal porte 28
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Ja
4 på lager
1 995,- Ekskl. moms
img
Zyxel GS2210-8HP
L2-switch med 8 porte, livstidsgaranti og PoE+ med 180W-budget
  • Antal porte 8
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Ja
+10 på lager
-8% 2 279,- Norm.pris 2 464 kr 71 krpr. måned Ekskl. moms
img
Cisco SG300-10PP
Administreret switch med 10 porte
  • Antal porte 10
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Ja
2 på lager
-19% 749,- Norm.pris 929 kr Ekskl. moms
img
Netgear ProSafe GS724Tv4
Gigabit Smart Switch med 24 10/100/1000Mbps RJ45-porte
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Nej
3 på lager
-10% 899,- Norm.pris 995 kr Ekskl. moms
img
Devolo dLAN 1200+ WiFi AC Starter Kit Powerline 1200Mbps
Trådløst Devolo dLAN 1200+ WiFi AC Starter Kit
  • Antal porte 2, 1
  • Dataoverførselshastighed 1200 Mbps
  • Powerline kit Ja
  • Strømstik Ja
+10 på lager
-17% 699,- Norm.pris 845 kr Ekskl. moms
img
Cisco RV130
  • Tilslutningsteknologi Kabling
  • Antal porte 4
  • Antal WAN porte 1
7 på lager
-9% 359,- Norm.pris 396 kr Ekskl. moms
img
Netgear Prosafe Plus Gs105pe
Brugervenlig switch med mange funktioner
  • Antal porte 5
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Ja
+10 på lager
-13% 143,- Norm.pris 164 kr Ekskl. moms
img
Startech USB 3.0 to Gigabit Ethernet NIC Network Adapter
  • Producent StarTech.com
  • Grænseflade (bus) type SuperSpeed USB 3.0
  • Dataforbindelsesprotokol Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Antal porte 1
+10 på lager
749,- Ekskl. moms
img
Zyxel GS1900-8HP
Smartswitch med 8 porte, livstidsgaranti og PoE+ med 70W-budget
  • Antal porte 8
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Nej
4 på lager
-13% 949,- Norm.pris 1 095 kr Ekskl. moms
img
Cisco SG110D-08HP
Driftssikker og budgetvenlig
  • Antal porte 8
3 på lager
-17% 599,- Norm.pris 723 kr Ekskl. moms
img
Devolo DLAN 1200+ WiFi AC Single Powerline 1200Mbps
  • Antal porte 2
  • Dataoverførselshastighed 1200 Mbps
  • Powerline kit Nej
  • Strømstik Ja
+10 på lager
-13% 1 299,- Norm.pris 1 495 kr Ekskl. moms
img
Cisco RV320
  • Tilslutningsteknologi Kabling
  • Antal porte 6
  • Antal WAN porte 2
5 på lager
1 899,- Ekskl. moms
img
Zyxel Gs2210-24
L2-switch med 24 porte og livstidsgaranti
  • Antal porte 24
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Ja
3 på lager
-11% 629,- Norm.pris 711 kr Ekskl. moms
img
Cisco Smart SG200-08
Switch med Gigabithastigheder på alle 8 porte og understøttelse af avanceret sikkerhed
  • Antal porte 8
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Nej
7 på lager
-24% 899,- Norm.pris 1 189 kr Ekskl. moms
img
Cisco SG110-16
Driftssikker og budgetvenlig
  • Antal porte 16
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Nej
3 på lager
-15% 889,- Norm.pris 1 044 kr Ekskl. moms
img
D-Link DAP-2660
  • Dataoverførselshastighed 1200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac (draft)
+10 på lager
-25% 449,- Norm.pris 595 kr Ekskl. moms
img
HPE M210 (WW)
Til dig med store krav til tilgængelighed
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n
+10 på lager
2 295,- 71 krpr. måned Ekskl. moms
img
Zyxel WAC6103D-I
Verdens tyndeste AP, optimeret til loft- og vægmontering
  • Dataoverførselshastighed 1750 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g
3 på lager
-19% 2 299,- Norm.pris 2 844 kr 71 krpr. måned Ekskl. moms
img
Cisco Aironet 1702i Controller-based
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
4 på lager
809,- Ekskl. moms
img
D-Link AirPremier N PoE Access Point with Plenum-rated Chassis DAP-2360
Ideel til netværksadministratorer, der vil oprette eller udvide kapaciteten
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n
7 på lager
395,- Ekskl. moms
img
Devolo WiFi Repeater ac
Udvid dit WLAN uden svær installation
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
7 på lager
-16% 4 199,- Norm.pris 4 995 kr 130 krpr. måned Ekskl. moms
img
Cisco Aironet 2702e Controller-based
  • Dataoverførselshastighed 450 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
5 på lager
199,- Ekskl. moms
img
D-Link DPE-301GS
Gigabit PoE+ Splitter
  • Producent D-Link
1 på lager
1 149,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Pro
Elegant MIMO AP med Dual band
  • Dataoverførselshastighed 1300 Mbps
+10 på lager
4 295,- 133 krpr. måned Ekskl. moms
img
Cisco Aironet 2702i Controller-based
AP, der understøtter dual band
  • Dataoverførselshastighed 450 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
5 på lager
699,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Lite
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11ac
+10 på lager
849,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Long Range
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
+10 på lager
619,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP Long Range
Prisvenligt access point med flot design
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n
+10 på lager
1 519,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi UAP-Pro
Access point med gratis central controller software
  • Dataoverførselshastighed 750 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n
+10 på lager
745,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti NanoStation M NSM5
Nanostation-serien er de mest alsidige modeller fra Ubiquiti
  • Dataoverførselshastighed 150 Mbps
  • Frequency Band 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11a/n
+10 på lager
745,- Ekskl. moms
img
HPE SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Op til 550 m med multimode
7 på lager
1 149,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi UAP-Outdoor+
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n
+10 på lager
459,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP
Ny serie accesspoints med gratis central controller software
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n
+10 på lager