Netværk
4 995,- 155 krpr. måned
HPE 2530-24G Switch Omkostningseffektiv switch
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Ja
3 499,- 108 krpr. måned
img
Zyxel USG60W
UTM/IPSec/SSL VPN firewall med Gigabit switch. 1 år UTM med i købet
  • Antal porte 4
  • Gennemstrømningshastighed 1000 *Mbit/s
  • Gennemstrømningshastighed VPN 100 *Mbit/s
  • Maks. IPsec Tunnels 10 st
2 749,- 85 krpr. måned
img
Zyxel USG60
UTM/IPSec/SSL VPN firewall med Gigabit switch.
  • Antal porte 4
  • Gennemstrømningshastighed 1000 *Mbit/s
  • Gennemstrømningshastighed VPN 100 *Mbit/s
  • Maks. IPsec Tunnels 10 st
2 på lager
-17% 929,- Norm.pris 1 114 kr
img
Cisco RV042
4-port 10/100 Dual WAN VPN Router
  • Antal porte 4
  • Gennemstrømningshastighed 100 *Mbit/s
  • Gennemstrømningshastighed VPN 59 *Mbit/s
  • Maks. IPsec Tunnels 50 st
1 på lager
6 999,- 217 krpr. måned
img
Ubiquiti UniFi Switch US-48-750W
Fleksibilitet og høj kapacitet
  • Antal porte 48
  • SFP Standard SFP+, SFP
  • Blæser Ja
1 på lager
959,-
img
Linksys EA6900
Op til 4,3 gange hurtigere end almindeligt trådløst
  • Dataoverførselshastighed 1900 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac (draft)
5 på lager
1 360,-
img
Apple AirPort Extreme Base Station
Smart og brugervenlig basestation
  • Dataoverførselshastighed 1300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
4 på lager
4 995,- 155 krpr. måned
img
Cisco ASA 5505 Firewall Edition Bundle
Kombineret Firewall, VPN og IPS i én enhed
  • Antal porte 8
  • Gennemstrømningshastighed 150 *Mbit/s
  • Gennemstrømningshastighed VPN 100 *Mbit/s
  • Maks. IPsec Tunnels 10 st
1 på lager
-32% 599,- Norm.pris 885 kr
img
HPE 1820-8G
Smart switch med 8 porte
  • Antal porte 8
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Nej
+10 på lager
-17% 6 659,- Norm.pris 8 035 kr 206 krpr. måned
img
Cisco ASA 5506-X with FirePOWER Services
Trusselsfokuseret NGFW til en ny æra af trusler
  • Antal porte 8
  • Gennemstrømningshastighed 750 *Mbit/s
  • Gennemstrømningshastighed VPN 125 *Mbit/s
  • Maks. IPsec Tunnels 50 st
2 på lager
4 795,- 149 krpr. måned
img
Cisco SG300-28PP
En miljøvenlig switch
  • Antal porte 28
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Ja
1 på lager
680,-
img
Apple AirPort Express Base Station
Skab enkelt trådløst netværk i hjemmet
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n
2 på lager
960,-
img
D-Link DWR-921
Del din 4G/3G tilslutning med flere brugere/enheder
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n
9 på lager
1 149,-
img
Ubiquiti EdgeRouter PoE
  • Tilslutningsteknologi Kabling
  • Antal porte 5
  • Antal WAN porte 1
6 på lager
193,-
img
Netgear ProSafe GS108
Gigabitydeevne i miniformat!
  • Antal porte 8
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Nej
+10 på lager
1 595,-
img
Cisco IP Phone 7841
  • Producent Cisco
  • Farve Sort, Silver
2 på lager
149,-
img
Netgear ProSafe GS105
Gigabitperformance i miniformat
  • Antal porte 5
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Nej
+10 på lager
6 på lager
-17% 929,- Norm.pris 1 114 kr
img
Cisco RV042
4-port 10/100 Dual WAN VPN Router
  • Antal porte 4
  • Gennemstrømningshastighed 100 *Mbit/s
  • Gennemstrømningshastighed VPN 59 *Mbit/s
  • Maks. IPsec Tunnels 50 st
1 på lager
-32% 599,- Norm.pris 885 kr
img
HPE 1820-8G
Smart switch med 8 porte
  • Antal porte 8
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Nej
+10 på lager
-17% 6 659,- Norm.pris 8 035 kr 206 krpr. måned
img
Cisco ASA 5506-X with FirePOWER Services
Trusselsfokuseret NGFW til en ny æra af trusler
  • Antal porte 8
  • Gennemstrømningshastighed 750 *Mbit/s
  • Gennemstrømningshastighed VPN 125 *Mbit/s
  • Maks. IPsec Tunnels 50 st
2 på lager
-18% 699,- Norm.pris 848 kr
img
D-Link Web Smart DGS-1210-24
Kraftig Browser-administreret 24-ports gigabit-switch
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Nej
+10 på lager
-14% 1 199,- Norm.pris 1 396 kr
img
Cisco SG300-10
Vokser med din virksomhed
  • Antal porte 8
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Ja
5 på lager
-26% 329,- Norm.pris 445 kr
img
Cisco Small Business SG110D-08
Driftssikker og budgetvenlig
  • Antal porte 8
7 på lager
1 999,-
img
Zyxel Gs2210-24
L2-switch med 24 porte og livstidsgaranti
  • Antal porte 24
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Ja
9 på lager
-14% 1 799,- Norm.pris 2 095 kr
img
Cisco Rv325
  • Tilslutningsteknologi Kabling
  • Antal porte 16
  • Antal WAN porte 2
3 på lager
-18% 449,- Norm.pris 551 kr
img
Cisco Rv110w
  • Dataoverførselshastighed 150 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n
3 på lager
-19% 2 829,- Norm.pris 3 495 kr 88 krpr. måned
img
Cisco SF300-24PP
Sikkerhed, performance og trafikadministration til en lav pris
  • Antal porte 24
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Ja
2 på lager
-17% 1 859,- Norm.pris 2 240 kr
img
Cisco RV082
Enkle, sikre forbindelsesmuligheder
  • Antal porte 8
  • Gennemstrømningshastighed 200 *Mbit/s
  • Gennemstrømningshastighed VPN 97 *Mbit/s
  • Maks. IPsec Tunnels 100 st
3 på lager
-22% 499,- Norm.pris 636 kr
img
Zyxel PLA5456 Kit Powerline 1800Mbps
  • Dataoverførselshastighed 1800 Mbps
+10 på lager
-29% 349,- Norm.pris 495 kr
img
+10 på lager
-33% 7 990,- Norm.pris 11 995 kr 248 krpr. måned
img
3 på lager
-19% 749,- Norm.pris 929 kr
img
Netgear ProSafe GS724Tv4
Gigabit Smart Switch med 24 10/100/1000Mbps RJ45-porte
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Nej
-14% 13 289,- Norm.pris 15 476 kr 412 krpr. måned
img
Cisco ASA 5508-X with FirePOWER Services
NGFW, der giver dig avanceret beskyttelse
  • Antal porte 8
  • Gennemstrømningshastighed 450 *Mbit/s
  • Gennemstrømningshastighed VPN 175 *Mbit/s
  • Maks. IPsec Tunnels 100 st
-15% 846,- Norm.pris 997 kr
img
Cisco RV130W
  • Tilslutningsteknologi Trådløs, Kabling
  • Antal porte 4
  • Antal WAN porte 1
-21% 549,- Norm.pris 695 kr
img
Cisco Rv215w
  • Dataoverførselshastighed 150 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n
-17% 2 499,- Norm.pris 2 995 kr 77 krpr. måned
img
Cisco Aironet 1832I
Næste generations AP med 802.11ac Wave 2 - op til 1,7 Gbps
  • Dataoverførselshastighed 1000 Mbps
1 på lager
-28% 499,- Norm.pris 695 kr
img
Cisco WAP121
300 Mbps Access Point med PoE
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n
2 på lager
-25% 449,- Norm.pris 595 kr
img
HPE M210 (WW)
Til dig med store krav til tilgængelighed
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n
+10 på lager
-21% 829,- Norm.pris 1 044 kr
img
D-Link DAP-2660
  • Dataoverførselshastighed 1200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac (draft)
+10 på lager
-23% 1 069,- Norm.pris 1 395 kr
img
Cisco WAP321
PoE strømforsynt Access Point.
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n
2 på lager
-17% 1 999,- Norm.pris 2 395 kr
img
Zyxel WAC6103D-I
Verdens tyndeste AP, optimeret til loft- og vægmontering
  • Dataoverførselshastighed 1750 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g
5 på lager
-19% 3 999,- Norm.pris 4 934 kr 124 krpr. måned
img
Cisco Aironet 2702i Controller-based
AP, der understøtter dual band
  • Dataoverførselshastighed 450 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
-18% 649,- Norm.pris 791 kr
img
D-Link AirPremier N PoE Access Point with Plenum-rated Chassis DAP-2360
Ideel til netværksadministratorer, der vil oprette eller udvide kapaciteten
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n
9 på lager
1 049,-
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Pro
  • Dataoverførselshastighed 1300 Mbps
+10 på lager
759,-
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Long Range
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
+10 på lager
4 995,- 155 krpr. måned
img
Ubiquiti UNIFI AP-AC PRO 5-PCS
  • Dataoverførselshastighed 1300 Mbps
+10 på lager
2 795,- 87 krpr. måned
img
Cisco Aironet 1702i Controller-based
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
1 på lager
1 399,-
img
Ubiquiti Unifi UAP-Pro
Access point med gratis central controller software
  • Dataoverførselshastighed 750 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n
+10 på lager
2 799,- 87 krpr. måned
img
Ubiquiti Unifi 802.11AC Lite Access Point 5-Pcs
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
2 på lager
599,-
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Lite
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11ac
+10 på lager
645,-
img
HPE SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Op til 550 m med multimode
+10 på lager
745,-
img
Ubiquiti NanoStation M NSM5
Nanostation-serien er de mest alsidige modeller fra Ubiquiti
  • Dataoverførselshastighed 150 Mbps
  • Frequency Band 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11a/n
+10 på lager
429,-
img
Ubiquiti Unifi AP
Ny serie accesspoints med gratis central controller software
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n
+10 på lager