Netværk
Storsælger 5 295,- 164 krpr. måned Ekskl. moms
HPE Aruba 2530-24G Switch Omkostningseffektiv switch
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Ja
3 på lager
2 399,- 74 krpr. måned Ekskl. moms
img
Ubiquiti Amplifi High Density WiFi System
Giver signal i hele hjemmet
  • Dataoverførselshastighed 5250 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n, 802.11ac
7 på lager
3 659,- 113 krpr. måned Ekskl. moms
img
Zyxel USG60W
UTM/IPSec/SSL VPN firewall med Gigabit switch. 1 år UTM med i købet
  • Antal porte 4
  • Gennemstrømningshastighed 1000 *Mbit/s
  • Gennemstrømningshastighed VPN 100 *Mbit/s
  • Maks. IPsec Tunnels 10 st
1 på lager
949,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Amplifi High Density WiFi Router
  • Dataoverførselshastighed 1750 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
+10 på lager
5 259,- 163 krpr. måned Ekskl. moms
img
Ubiquiti UniFi Switch US-48-500W
Fleksibilitet og høj kapacitet
  • Antal porte 48
  • SFP Standard SFP+, SFP
  • Blæser Ja
8 på lager
4 639,- 144 krpr. måned Ekskl. moms
img
Linksys Velop AC2200 3-Pcs
  • Dataoverførselshastighed 2200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
3 på lager
-23% 13 499,- Norm.pris 17 487 kr 418 krpr. måned Ekskl. moms
img
Cisco Catalyst 2960X-48TS-L
Høj sikkerhed og brugervenlighed
  • Antal porte 48
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Ja
1 på lager
1 199,- Ekskl. moms
img
Apple AirPort Extreme Base Station
Smart og brugervenlig basestation
  • Dataoverførselshastighed 1300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
8 på lager
1 339,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti UnifiSwitch 8GE Ports POE 150W
Administreret PoE+-switch med SFP
  • Antal porte 8
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Nej
3 på lager
2 629,- 81 krpr. måned Ekskl. moms
img
Ubiquiti UniFi Switch US-24-250W
Robust performance
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Ja
+10 på lager
960,- Ekskl. moms
img
D-Link DWR-921
Del din 4G/3G tilslutning med flere brugere/enheder
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n
+10 på lager
Storsælger 695,- Ekskl. moms
img
HPE 1820-8G
Smart switch med 8 porte
  • Antal porte 8
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Nej
2 på lager
Anbefalet 1 432,- Ekskl. moms
img
ASUS 4G-AC55u
Ultrahurtigt mobilt internet og WiFi
  • Mobilprotokol 2G, 3G, EDGE, 4G, GPRS
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
  • Dataoverførselshastighed 1167 Mbps
+10 på lager
1 649,- Ekskl. moms
img
Synology RT2600ac
  • Dataoverførselshastighed 2530 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz / 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
10 på lager
395,- Ekskl. moms
img
5 på lager
1 999,- Ekskl. moms
img
+10 på lager
1 799,- Ekskl. moms
img
Zyxel Gs1900-24HP
Smartswitch med 24 porte, livstidsgaranti og PoE+ med 170W-budget
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Ja
8 på lager
2 619,- 81 krpr. måned Ekskl. moms
img
Netgear Orbi WiFi System Rbk50
Bedre WiFi. Overalt
  • Dataoverførselshastighed 3000 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz (1 band) / 5 GHz (2 bands)
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
6 på lager
2 299,- 71 krpr. måned Ekskl. moms
Cisco ASA 5505 Firewall Edition Bundle Kombination af firewall, VPN og IPS i én enhed
  • Antal porte 8
  • Gennemstrømningshastighed 150 *Mbit/s
  • Gennemstrømningshastighed VPN 100 *Mbit/s
  • Maks. IPsec Tunnels 10 st
4 på lager
Nyhed 5 195,- 161 krpr. måned Ekskl. moms
img
Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-T4
10 Gigabit-kort med fire porte og hardwareaflastning til moderne datacentre
  • Producent Intel
  • Form Factor Plug-in card - low profile
  • Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
  • Dataoverførselshastighed 10000 Mbps
-23% 13 499,- Norm.pris 17 487 kr 418 krpr. måned Ekskl. moms
img
Cisco Catalyst 2960X-48TS-L
Høj sikkerhed og brugervenlighed
  • Antal porte 48
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Ja
1 på lager
-29% 1 999,- Norm.pris 2 808 kr Ekskl. moms
img
Linksys Velop AC2200 2-Pcs
  • Dataoverførselshastighed 2200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
1 på lager
-13% 143,- Norm.pris 164 kr Ekskl. moms
img
Startech USB 3.0 Gigabit Adapter
  • Producent StarTech.com
  • Formfaktor External
  • Dataforbindelsesprotokol Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Low profile Nej
+10 på lager
-31% 79,- Norm.pris 115 kr Ekskl. moms
img
D-Link Wireless N GO-RT-N300
Hurtigt bredbånd på alle enheder
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n
+10 på lager
-9% 359,- Norm.pris 396 kr Ekskl. moms
img
Netgear Prosafe Plus Gs105pe
Brugervenlig switch med mange funktioner
  • Antal porte 5
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Ja
7 på lager
-28% 1 099,- Norm.pris 1 519 kr Ekskl. moms
img
Linksys Velop AC2200 1-Pcs
WiFi med total frihed
  • Dataoverførselshastighed 2200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
2 på lager
Ny, lavere pris 129,- Norm.pris 149 kr Ekskl. moms
img
Cisco SF110D-05
Driftssikker og budgetvenlig
  • Antal porte 5
8 på lager
-13% 1 039,- Norm.pris 1 195 kr Ekskl. moms
img
Linksys LRT224
  • Tilslutningsteknologi Kabling
  • Antal porte 6
  • Antal WAN porte 2
5 på lager
-29% 349,- Norm.pris 495 kr Ekskl. moms
img
+10 på lager
-33% 7 990,- Norm.pris 11 995 kr 248 krpr. måned Ekskl. moms
img
3 på lager
-15% 1 159,- Norm.pris 1 359 kr Ekskl. moms
img
Linksys WRT1900ACS
Opgraderet CPU og hukommelse for overlegen ydeevne
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
-22% 699,- Norm.pris 895 kr Ekskl. moms
img
Linksys RE7000
Giv liv til de døde WiFi-zoner
  • Dataoverførselshastighed 1900 Mbps
+10 på lager
-13% 909,- Norm.pris 1 044 kr Ekskl. moms
img
D-Link DAP-2660
  • Dataoverførselshastighed 1200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac (draft)
Ny, lavere pris 819,- Norm.pris 999 kr Ekskl. moms
img
Cisco Small Business WAP131
  • Dataoverførselshastighed 600 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n
-52% 1 199,- Norm.pris 2 499 kr Ekskl. moms
img
Netgear ProSafe WAC510 AP + ProSafe GS108PE Plus PoE Switch
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
  • Trådløs protokol 802.11ac
-22% 699,- Norm.pris 895 kr Ekskl. moms
img
Linksys RE7000
Giv liv til de døde WiFi-zoner
  • Dataoverførselshastighed 1900 Mbps
+10 på lager
959,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Pro
Elegant MIMO AP med Dual band
  • Dataoverførselshastighed 1300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
+10 på lager
699,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Long Range
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
+10 på lager
569,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Lite
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11ac
+10 på lager
2 199,- 68 krpr. måned Ekskl. moms
img
Cisco Small Business WAP571
  • Dataoverførselshastighed 1900 Mbps
2 på lager
3 999,- 124 krpr. måned Ekskl. moms
img
Cisco Aironet 2702i Controller-based
AP, der understøtter dual band
  • Dataoverførselshastighed 450 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
5 på lager
995,- Ekskl. moms
img
Netgear Nighthawk EX7000
WiFi Range Extender, der giver ekstreme hastigheder
  • Dataoverførselshastighed 1900 Mbps
2 på lager
895,- Ekskl. moms
img
HPE SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Op til 550 m med multimode
+10 på lager
4 999,- 155 krpr. måned Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Pro
  • Dataoverførselshastighed 1300 Mbps
1 på lager
695,- Ekskl. moms
img
1 på lager
345,- Ekskl. moms
img
+10 på lager
445,- Ekskl. moms
img
+10 på lager
1 995,- Ekskl. moms
img
+10 på lager
360,- Ekskl. moms
img
D-Link DEM 311GT
D-Link DEM-311GT SX Mini GBIC
5 på lager
1 319,- Ekskl. moms
img
Zyxel NWA5123-AC
Fritstående eller sammen med en WLAN-controller
  • Dataoverførselshastighed 1200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
4 på lager
429,- Ekskl. moms
img
HPE M210 (WW)
Til dig med store krav til tilgængelighed
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n
+10 på lager
3 449,- 107 krpr. måned Ekskl. moms
img
Zyxel WAC6502D-S
  • Dataoverførselshastighed 866 Mbps
1 på lager
800,- Ekskl. moms
img
TP-Link AC2600 Wi-Fi Range Extender RE650
  • Dataoverførselshastighed 1733 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
1 på lager