Netværk
2 399,- 74 krpr. måned Ekskl. moms
Ubiquiti Amplifi High Density WiFi System Giver signal i hele hjemmet
  • Dataoverførselshastighed 5250 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n, 802.11ac
+10 på lager
5 295,- 164 krpr. måned Ekskl. moms
img
HPE 2530-24G Switch
Omkostningseffektiv switch
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Ja
5 på lager
1 099,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Amplifi High Density WiFi Router
  • Dataoverførselshastighed 1750 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
+10 på lager
3 999,- 124 krpr. måned Ekskl. moms
img
Zyxel USG60W
UTM/IPSec/SSL VPN firewall med Gigabit switch. 1 år UTM med i købet
  • Antal porte 4
  • Gennemstrømningshastighed 1000 *Mbit/s
  • Gennemstrømningshastighed VPN 100 *Mbit/s
  • Maks. IPsec Tunnels 10 st
12 995,- 402 krpr. måned Ekskl. moms
img
HPE 2920-24G-POE+ Switch
Robust sikkerhed og livstidsgaranti
  • Antal porte 24
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Ja
1 på lager
-18% 6 999,- Norm.pris 8 495 kr 217 krpr. måned Ekskl. moms
img
Cisco ASA 5505 Firewall Edition Bundle
Kombineret firewall, VPN og IPS i en enkelt enhed
  • Antal porte 8
  • Gennemstrømningshastighed 150 *Mbit/s
  • Gennemstrømningshastighed VPN 100 *Mbit/s
  • Maks. IPsec Tunnels 10 st
1 på lager
2 995,- 93 krpr. måned Ekskl. moms
img
HPE HP 1920-24G-POE+ 180W Switch
En rigtig smart switch
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Ja
4 på lager
-10% 3 799,- Norm.pris 4 199 kr 118 krpr. måned Ekskl. moms
img
Cisco SG300-28PP
En miljøvenlig switch
  • Antal porte 28
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Ja
5 på lager
959,- Ekskl. moms
img
Linksys EA6900
Op til 4,3 gange hurtigere end almindeligt trådløst
  • Dataoverførselshastighed 1900 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac (draft)
7 på lager
960,- Ekskl. moms
img
D-Link DWR-921
Del din 4G/3G tilslutning med flere brugere/enheder
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n
2 på lager
680,- Ekskl. moms
img
Apple AirPort Express Base Station
Skab enkelt trådløst netværk i hjemmet
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n
8 på lager
4 639,- 144 krpr. måned Ekskl. moms
img
Linksys Velop AC2200 3-Pcs
  • Dataoverførselshastighed 2200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
3 på lager
5 499,- 170 krpr. måned Ekskl. moms
img
1 på lager
-10% 1 279,- Norm.pris 1 425 kr Ekskl. moms
img
ASUS 4G-AC55u
Ultrahurtigt mobilt internet og WiFi
  • Mobilprotokol 2G, 3G, EDGE, 4G, GPRS
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
  • Dataoverførselshastighed 1167 Mbps
+10 på lager
-23% 799,- Norm.pris 1 039 kr Ekskl. moms
img
ASUS 4G-N12
Slip dit internet fri med ultrahurtigt 4G/LTE
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n
+10 på lager
569,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi Cloud Key
Administrér din UniFi-sky på en smart måde
7 på lager
109,- Ekskl. moms
img
D-Link DIR-600
Trådløs N150 router
  • Connectivity Technology Wireless, wired
+10 på lager
5 995,- 186 krpr. måned Ekskl. moms
img
HPE 2530-24G-PoE+ Switch
24 ports Gigabit switch med PoE+
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Ja
3 på lager
1 419,- Ekskl. moms
Ubiquiti UnifiSwitch 8GE Ports POE 150W Administreret PoE+-switch med SFP
  • Antal porte 8
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Nej
+10 på lager
Nyhed 4 995,- 155 krpr. måned Ekskl. moms
img
Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-T4
  • Producent Intel
  • Form Factor Plug-in card - low profile
  • Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
  • Dataoverførselshastighed 10000 Mbps
Nyhed 1 145,- Ekskl. moms
img
Mikrotik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP+, SFP
Nyhed 695,- Ekskl. moms
img
ASUS PCE-AC88 Dualband Wireless Adapter
  • Formfaktor Internal
  • Dataforbindelsesprotokol IEEE 802.11n, 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g
  • Grænsefladetype (bus) PCI Express x1
  • Dataoverførselshastighed 3167 Mbps
-18% 6 999,- Norm.pris 8 495 kr 217 krpr. måned Ekskl. moms
img
Cisco ASA 5505 Firewall Edition Bundle
Kombineret firewall, VPN og IPS i en enkelt enhed
  • Antal porte 8
  • Gennemstrømningshastighed 150 *Mbit/s
  • Gennemstrømningshastighed VPN 100 *Mbit/s
  • Maks. IPsec Tunnels 10 st
1 på lager
-10% 3 799,- Norm.pris 4 199 kr 118 krpr. måned Ekskl. moms
img
Cisco SG300-28PP
En miljøvenlig switch
  • Antal porte 28
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Ja
5 på lager
-10% 1 279,- Norm.pris 1 425 kr Ekskl. moms
img
ASUS 4G-AC55u
Ultrahurtigt mobilt internet og WiFi
  • Mobilprotokol 2G, 3G, EDGE, 4G, GPRS
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
  • Dataoverførselshastighed 1167 Mbps
+10 på lager
-23% 799,- Norm.pris 1 039 kr Ekskl. moms
img
ASUS 4G-N12
Slip dit internet fri med ultrahurtigt 4G/LTE
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n
+10 på lager
-13% 143,- Norm.pris 164 kr Ekskl. moms
img
Startech USB 3.0 Gigabit Adapter
  • Producent StarTech.com
  • Formfaktor External
  • Dataforbindelsesprotokol Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Low profile Nej
+10 på lager
-15% 799,- Norm.pris 945 kr Ekskl. moms
img
Linksys EA7500
Next-Gen AC Wi-Fi MAX-STREAM AC1900 MU-MIMO routeren streamer video i 4K uden forsinkelser på mange enheder samtidig.
  • Dataoverførselshastighed 1900 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
3 på lager
-9% 359,- Norm.pris 396 kr Ekskl. moms
img
Netgear Prosafe Plus Gs105pe
Brugervenlig switch med mange funktioner
  • Antal porte 5
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Ja
+10 på lager
-13% 1 299,- Norm.pris 1 495 kr Ekskl. moms
img
Cisco RV320
  • Tilslutningsteknologi Kabling
  • Antal porte 6
  • Antal WAN porte 2
8 på lager
-10% 1 749,- Norm.pris 1 933 kr Ekskl. moms
img
Cisco Smart SG200-26
24 ports smartswitch
  • Antal porte 26
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Nej
1 på lager
-23% 189,- Norm.pris 247 kr Ekskl. moms
img
Intel Gigabit CT Desktop Adapter
Pålideligt, brugervenligt Gigabit-netværkskort fra Intel
  • Producent Intel
  • Formfaktor Internal
  • Dataforbindelsesprotokol Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Dataoverførselshastighed 1000 Mbps
+10 på lager
-17% 699,- Norm.pris 845 kr Ekskl. moms
img
Cisco RV130
  • Tilslutningsteknologi Kabling
  • Antal porte 4
  • Antal WAN porte 1
4 på lager
-13% 949,- Norm.pris 1 095 kr Ekskl. moms
img
Cisco SG110D-08HP
Driftssikker og budgetvenlig
  • Antal porte 8
5 på lager
-23% 13 499,- Norm.pris 17 487 kr 418 krpr. måned Ekskl. moms
img
Cisco Catalyst 2960X-48TS-L
Høj sikkerhed og brugervenlighed
  • Antal porte 48
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Ja
1 på lager
749,- Ekskl. moms
img
Zyxel GS1900-8HP
Smartswitch med 8 porte, livstidsgaranti og PoE+ med 70W-budget
  • Antal porte 8
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Nej
10 på lager
-25% 2 079,- Norm.pris 2 775 kr 64 krpr. måned Ekskl. moms
img
Linksys EA9500
EA9500 AC5400 Tri-Band Gigabit Wi-Fi Wireless AC Router
  • Dataoverførselshastighed 5300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
6 på lager
-10% 1 599,- Norm.pris 1 786 kr Ekskl. moms
img
Zyxel GS2210-8HP
L2-switch med 8 porte, livstidsgaranti og PoE+ med 180W-budget
  • Antal porte 8
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Ja
+10 på lager
-13% 699,- Norm.pris 799 kr Ekskl. moms
img
ASUS Rt-AC66u Gigabit Dualband Wireless AC Router
Fleksibel wireless gigabit router med to USB porte og 802.11ac
  • Dataoverførselshastighed 1750 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
+10 på lager
-23% 2 699,- Norm.pris 3 495 kr 84 krpr. måned Ekskl. moms
img
HPE 2530-8G Switch
Suveræn fleksibilitet
  • Antal porte 8
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Nej
4 på lager
-19% 2 299,- Norm.pris 2 844 kr 71 krpr. måned Ekskl. moms
img
Cisco Aironet 1702i Controller-based
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
2 på lager
-22% 699,- Norm.pris 895 kr Ekskl. moms
img
Linksys RE7000
Giv liv til de døde WiFi-zoner
  • Dataoverførselshastighed 1900 Mbps
6 på lager
-26% 849,- Norm.pris 1 141 kr Ekskl. moms
img
ASUS RP-AC68U
  • Dataoverførselshastighed 1900 Mbps
+10 på lager
-16% 4 199,- Norm.pris 4 995 kr 130 krpr. måned Ekskl. moms
img
Cisco Aironet 2702e Controller-based
  • Dataoverførselshastighed 450 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
2 på lager
699,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Long Range
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
+10 på lager
599,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Lite
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11ac
+10 på lager
759,- Ekskl. moms
img
9 på lager
795,- Ekskl. moms
img
HPE SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Op til 550 m med multimode
7 på lager
459,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP
Ny serie accesspoints med gratis central controller software
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n
+10 på lager
4 095,- 127 krpr. måned Ekskl. moms
img
Cisco Aironet 2702i Controller-based
AP, der understøtter dual band
  • Dataoverførselshastighed 450 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
9 på lager
395,- Ekskl. moms
img
8 på lager
1 995,- Ekskl. moms
img
+10 på lager
1 329,- Ekskl. moms
img
Zyxel NWA5123-AC
Fritstående eller sammen med en WLAN-controller
  • Dataoverførselshastighed 1200 Mbps
  • Frequency Band 5 GHz, 2.4 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
3 på lager
699,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP AC Mesh
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
10 på lager
745,- Ekskl. moms
img
2 på lager
599,- Ekskl. moms
img
Cisco WAP121
300 Mbps Access Point med PoE
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n
7 på lager
429,- Ekskl. moms
img
HPE M210 (WW)
Til dig med store krav til tilgængelighed
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n
+10 på lager
1 095,- Ekskl. moms
img
Netgear Nighthawk EX7000
WiFi Range Extender, der giver ekstreme hastigheder
  • Dataoverførselshastighed 1900 Mbps
3 på lager