Netværk
Storsælger 4 495,- 139 krpr. måned Ekskl. moms
HPE Aruba 2530-24G Switch Omkostningseffektiv switch
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Ja
+10 på lager
2 399,- 74 krpr. måned Ekskl. moms
img
Ubiquiti Amplifi High Density WiFi System
Det perfekte WiFi-system til hjemmet
  • Dataoverførselshastighed 5250 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n, 802.11ac
+10 på lager
899,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Amplifi High Density WiFi Router
Innovativ og stilren
  • Dataoverførselshastighed 1750 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
+10 på lager
3 999,- 124 krpr. måned Ekskl. moms
img
Zyxel USG60W
UTM/IPSec/SSL VPN firewall med Gigabit switch. 1 år UTM med i købet
  • Antal porte 4
  • Gennemstrømningshastighed 1000 *Mbit/s
  • Gennemstrømningshastighed VPN 100 *Mbit/s
  • Maks. IPsec Tunnels 10 st
1 på lager
1 995,- Ekskl. moms
img
Linksys WRT32X Gaming Router
Bygget til at dominere
  • Dataoverførselshastighed 3200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz / 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
4 839,- 150 krpr. måned Ekskl. moms
img
Ubiquiti UniFi Switch US-48-500W
Fleksibilitet og høj kapacitet
  • Antal porte 48
  • SFP Standard SFP+, SFP
  • Blæser Ja
+10 på lager
1 259,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti UnifiSwitch 8GE Ports POE 150W
Administreret PoE+-switch med SFP
  • Antal porte 8
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Nej
+10 på lager
2 995,- 93 krpr. måned Ekskl. moms
img
Zyxel USG60
UTM/IPSec/SSL VPN firewall med Gigabit switch.
  • Antal porte 4
  • Gennemstrømningshastighed 1000 *Mbit/s
  • Gennemstrømningshastighed VPN 100 *Mbit/s
  • Maks. IPsec Tunnels 10 st
3 på lager
2 449,- 76 krpr. måned Ekskl. moms
img
Ubiquiti UniFi Switch US-24-250W
Robust performance
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Ja
+10 på lager
3 099,- 96 krpr. måned Ekskl. moms
img
Netgear Orbi WiFi System Rbk50
Bedre WiFi. Overalt
  • Dataoverførselshastighed 3000 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz (1 band) / 5 GHz (2 bands)
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
+10 på lager
5 999,- 186 krpr. måned Ekskl. moms
img
Cisco Sg500-52
Stabelbar switch med 52 porte
  • Antal porte 52
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Ja
1 på lager
795,- Ekskl. moms
img
Zyxel GS1900-24
Blæserløs smartswitch med 24 porte, livstidsgaranti
  • Antal porte 24
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Nej
+10 på lager
509,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi Cloud Key
Administrér din UniFi-sky på en smart måde
+10 på lager
183,- Ekskl. moms
img
Zyxel GS-108B
8-ports Gigabit-switch med 5 års garanti
  • Antal porte 8
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Nej
+10 på lager
1 799,- Ekskl. moms
img
5 på lager
749,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi Switch 8-60W
  • Antal porte 8
  • Blæser Nej
+10 på lager
1 249,- Ekskl. moms
img
Apple AirPort Extreme Base Station
Smart og brugervenlig basestation
  • Dataoverførselshastighed 1300 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
+10 på lager
439,- Ekskl. moms
img
D-Link DGS-1008P 8-Port PoE Gigabit Desktop Switch
Perfekt til PoE kameraer
  • Antal porte 8
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Nej
+10 på lager
13 499,- 418 krpr. måned Ekskl. moms
Cisco Catalyst 2960X-48TS-L Høj sikkerhed og brugervenlighed
  • Antal porte 48
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Ja
1 på lager
Nyhed 3 299,- 102 krpr. måned Ekskl. moms
img
Netgear Orbi Pro AC3000 Tri-Band WiFi System
Bedre WiFi til business Overalt.
  • Frequency Band 2.4 GHz (1 band) / 5 GHz (2 bands) / 5 GHz (3 bands)
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
4 på lager
Nyhed 2 595,- 80 krpr. måned Ekskl. moms
img
HPE OfficeConnect 1920S 24G 2SFP PPoE+ 185W
Rigtig prisvenlig switch til SMB
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP
+10 på lager
Nyhed 1 495,- Ekskl. moms
img
F-Secure Sense Security WiFi Router
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n/ac
2 på lager
Nyhed 2 995,- 93 krpr. måned Ekskl. moms
img
HPE OfficeConnect 1920S 48G 4SFP
Rigtig prisvenlig switch til SMB
  • Antal porte 48
  • SFP Standard SFP
1 på lager
Nyhed 1 395,- Ekskl. moms
img
HPE OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W
Rigtig prisvenlig switch til SMB
  • Antal porte 8
10 på lager
Nyhed 3 599,- 111 krpr. måned Ekskl. moms
img
Nyhed 2 199,- 68 krpr. måned Ekskl. moms
img
Google WiFi 3-Pcs
Google WiFi tager dine enheder til det næste niveau.
  • Dataoverførselshastighed 1200 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
Nyhed 743 495,- 22 125 krpr. måned Ekskl. moms
img
HPE Aruba 8400 Campus Core Switch
  • Producent Hewlett Packard Enterprise
Nyhed 1 595,- Ekskl. moms
img
HPE OfficeConnect 1920S 24G 2SFP
Rigtig prisvenlig switch til SMB
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP
Nyhed 7 495,- 232 krpr. måned Ekskl. moms
img
HPE OfficeConnect 1920S 48G 4SFP PPoE+ 370W
Rigtig prisvenlig switch til SMB
  • Antal porte 48
  • SFP Standard SFP
Nyhed 1 095,- Ekskl. moms
img
HPE OfficeConnect 1920S 8G
Rigtig prisvenlig switch til SMB
  • Antal porte 8
Nyhed 995,- Ekskl. moms
img
Google WiFi 1-Pcs
Google WiFi tager dine enheder til det næste niveau.
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
Nyhed 2 549,- 79 krpr. måned Ekskl. moms
img
Netgear MS510TX
  • Antal porte 8
  • SFP Standard SFP+
  • Blæser Ja
Nyhed 3 599,- 111 krpr. måned Ekskl. moms
img
Nyhed 3 195,- 99 krpr. måned Ekskl. moms
img
Mikrotik CRS317-1G-16S+RM Cloud Router Switch
Meget prisvenlig SFP+ switch med 16 porte
  • Antal porte 1
  • SFP Standard SFP+, SFP
  • Blæser Ja
Nyhed 2 295,- 71 krpr. måned Ekskl. moms
img
Netgear Orbi Pro SRS60 Tri-Band Sattelite
  • Dataoverførselshastighed 3000 Mbps
Nyhed 4 199,- 130 krpr. måned Ekskl. moms
img
Dell EMC Networking N1148T-ON
  • Antal porte 48
  • SFP Standard SFP+
Nyhed 3 129,- 97 krpr. måned Ekskl. moms
img
Dell EMC Networking N1124T-ON
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP+
-23% 1 409,- Norm.pris 1 824 kr Ekskl. moms
img
Zyxel Gs1900-24HP
Smartswitch med 24 porte, livstidsgaranti og PoE+ med 170W-budget
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Ja
+10 på lager
-11% 769,- Norm.pris 860 kr Ekskl. moms
img
Zyxel GS1900-10HP
Smartswitch med 8 porte og livstidsgaranti
  • Antal porte 8
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Ja
3 på lager
-12% 139,- Norm.pris 157 kr Ekskl. moms
img
Netgear ProSafe GS105
Gigabitperformance i miniformat
  • Antal porte 5
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Nej
+10 på lager
-10% 2 699,- Norm.pris 2 999 kr 84 krpr. måned Ekskl. moms
img
Zyxel GS1900-48HP
Smartswitch med 48 porte, livstidsgaranti og PoE+ med 170W-budget
  • Antal porte 48
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Ja
3 på lager
-17% 499,- Norm.pris 599 kr Ekskl. moms
img
Netgear Prosafe Plus GS108PE
Brugervenlig switch med mange funktioner
  • Antal porte 8
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Ja
+10 på lager
-14% 559,- Norm.pris 649 kr Ekskl. moms
img
Zyxel GS1100-8HP
Gigabitswitch med 8 porte. 4 porte med PoE Plus op til 30 W - 802.3at
  • Antal porte 8
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Nej
6 på lager
-23% 1 999,- Norm.pris 2 595 kr Ekskl. moms
img
Zyxel GS1920-24HP
Smartswitch med 24 porte, PoE og livstidsgaranti
  • Antal porte 24
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Ja
1 på lager
-67% 229,- Norm.pris 695 kr Ekskl. moms
img
+10 på lager
-29% 10 249,- Norm.pris 14 495 kr 317 krpr. måned Ekskl. moms
img
2 på lager
-31% 3 290,- Norm.pris 4 749 kr 102 krpr. måned Ekskl. moms
img
HPE X2 transceiver modul
  • Dataoverførselshastighed 10000 Mbps
1 på lager
-27% 9 829,- Norm.pris 13 495 kr 304 krpr. måned Ekskl. moms
img
HPE OfficeConnect 1950-48G-2SFP+-2XGT-PoE+
Meget prisvenlig L3-switch med 10 Gigabit uplink
  • Antal porte 48
1 på lager
-33% 7 990,- Norm.pris 11 995 kr 247 krpr. måned Ekskl. moms
img
3 på lager
-41% 409,- Norm.pris 699 kr Ekskl. moms
img
HPE M210 (WW)
Til dig med store krav til tilgængelighed
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n
+10 på lager
-30% 3 199,- Norm.pris 4 555 kr 99 krpr. måned Ekskl. moms
img
Zyxel WAC6503D-S
  • Dataoverførselshastighed 1300 Mbps
5 på lager
-30% 2 399,- Norm.pris 3 430 kr 74 krpr. måned Ekskl. moms
img
Zyxel WAC6502D-S
  • Dataoverførselshastighed 866 Mbps
5 på lager
-20% 599,- Norm.pris 749 kr Ekskl. moms
img
Netgear ProSafe Business Wireless-AC Access Point WAC510
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
  • Trådløs protokol 802.11ac
+10 på lager
-29% 13 519,- Norm.pris 18 995 kr 418 krpr. måned Ekskl. moms
img
2 på lager
Nyhed 1 145,- Ekskl. moms
img
HPE OfficeConnect OC20
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
+10 på lager
Nyhed 649,- Ekskl. moms
img
2 på lager
-41% 409,- Norm.pris 699 kr Ekskl. moms
img
HPE M210 (WW)
Til dig med store krav til tilgængelighed
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n
+10 på lager
-30% 3 199,- Norm.pris 4 555 kr 99 krpr. måned Ekskl. moms
img
Zyxel WAC6503D-S
  • Dataoverførselshastighed 1300 Mbps
5 på lager
-30% 2 399,- Norm.pris 3 430 kr 74 krpr. måned Ekskl. moms
img
Zyxel WAC6502D-S
  • Dataoverførselshastighed 866 Mbps
5 på lager
-20% 599,- Norm.pris 749 kr Ekskl. moms
img
Netgear ProSafe Business Wireless-AC Access Point WAC510
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
  • Trådløs protokol 802.11ac
+10 på lager
-29% 13 519,- Norm.pris 18 995 kr 418 krpr. måned Ekskl. moms
img
2 på lager
899,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Pro
Elegant MIMO AP med Dual band
  • Dataoverførselshastighed 1300 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
+10 på lager
669,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Long Range
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
+10 på lager
3 499,- 108 krpr. måned Ekskl. moms
img
Cisco Aironet 2702i Controller-based
AP, der understøtter dual band
  • Dataoverførselshastighed 450 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
+10 på lager
1 999,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP-AC HD
  • Dataoverførselshastighed 1733 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11ac
6 på lager
609,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP AC Mesh
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
+10 på lager
553,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Lite
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11ac
+10 på lager
4 299,- 133 krpr. måned Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Pro
  • Dataoverførselshastighed 1300 Mbps
+10 på lager
1 319,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi UAP-Pro
Access point med gratis central controller software
  • Dataoverførselshastighed 750 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n
+10 på lager
745,- Ekskl. moms
img
HPE SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Op til 550 m med multimode
+10 på lager
995,- Ekskl. moms
img
Netgear Nighthawk EX7000
WiFi Range Extender, der giver ekstreme hastigheder
  • Dataoverførselshastighed 1900 Mbps
6 på lager
Anbefalet 345,- Ekskl. moms
img
5 på lager