Fiberoptiske kabler

Filter

m
m
kr
kr
Deltaco LCSC-700 SC/UPC LC/UPC OM4 0.5m
Varenummer 5011105869 Prod. varenr. LCSC-700
  • Højre forbindelsestype SC/UPC
  • Venstre forbindelsestype LC/UPC
  • Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
  • Overensstemmelsesstandarder OM4
1 på lager
229 kr.Ekskl. moms
Deltaco Optisk fiberkabel SC/PC LC/PC OS2 5m
Varenummer 5010076847 Prod. varenr. LCSC-5S
  • Højre forbindelsestype SC/PC
  • Venstre forbindelsestype LC/PC
  • Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
  • Overensstemmelsesstandarder OS2
7 på lager
299 kr.Ekskl. moms
Deltaco - Netværkskabel LC/UPC SC/UPC OS1/OS2 5m
Varenummer 5011247453 Prod. varenr. LCSC-85
  • Højre forbindelsestype LC/UPC
  • Venstre forbindelsestype SC/UPC
  • Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
  • Overensstemmelsesstandarder OS1/OS2
1 på lager
79 kr.Ekskl. moms

Viser 3 af 3 produkter